Freesia Tekstil

Hakkımızda

Hakkımızda

Freesia Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Muhammer AYKUT tarafından 2017 yılında İstanbul Dudullu OSB merkezli olmak üzere Balıkesir’in Gönen ilçesi ve Manisa’nın Turgutlu ilçesinde iki adet şubesiyle toplamda 4.000 metre kare kapalı alan 200 kişilik imalat kadrosu ile müşteri talepleri doğrultusunda tekstil sektöründe üretim hizmeti vermektedir.

Hakkımızda

Kuruluşundan günümüze geçen kısa süreçte üretim kapasitesini sürekli yükselten Freesia Tekstil ülkenin büyük markalarına pijama, gecelik, çamaşır, mayo ve bebek giyim üretimi yapmaktadır. Freesia Tekstil genç dinamik yapısı, kadrosunun tekstil tecrübesi, üretim bilgisi ve kalite anlayışı sayesinde kısa sürede büyük gelişim göstermiştir. Müşteri memnuniyeti odağı ile çalışan ve her geçen gün kalitesinden ödün vermeden büyümeye devam eden Freesia Tekstil, müşteri memnuniyetine olmazsa olmaz gözüyle bakmaktadır. Şirketimizin bünyesinde çalışan personellerimizin tüm hakları ve güvenlikleri temel şirket prensibi olarak müşteri memnuniyetinin, çalışan memnuniyetinden geçtiğine inanır.

Misyonumuz

Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ”Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir”. İlkesiyle Freesia Tekstil kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan Freesia Tekstil çalışanları, firmalarını iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmeyi amaç edinmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir Freesia Tekstil için çalışmaktayız. Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

Vizyonumuz

Daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Freesia Tekstil, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

SERTİFİKALARIMIZ​

LC Waikiki Sosyal Uyumluluk Denetim

Primark Ethical Audit

Sedex

Walmart

İletişim

Çevreyi koruyan, geri dönüşümü destekleyen ve yaşam kalitesini iyileştiren küresel bir tekstil endüstrisi öngörüyoruz.

 • Merkez: Dudullu OSB Mahallesi 1. Cadde No: 6 - Ümraniye - İstanbul - TR
  Telefon: +90 216 640 41 42
  Faks: +90 216 640 41 49
  E-Mail: info@freesia.com.tr

 • Turgutlu Fabrika: Selvilitepe Mahallesi 107/1 Sokak No: 44 / Turgutlu - Manisa - TR
  Telefon: +90 542 824 92 00
  E-Mail: turgutlu@freesia.com.tr

 • Gönen Fabrika: Hasanbey mah. Hasanbey sok. No: 662 Balikesir / Gönen - TR
  Telefon: +90 266 772 82 83
  E-Mail: gonen@freesia.com.tr